کمبود دفتر مشق صد برگ موجب ورشکستگی تاجر معروف شد

دفتر مشق صد برگ نزدیک به 2000 سال است که وجود داشته‌اند و در حالی که از آن زمان توسط هنرمندان و نویسندگان در سرتاسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرند.

بسیاری از مردم از این به عنوان یک سفرنامه، دفتر خاطرات روزانه یا دستور کار استفاده می کنند. همچنین اندازه فوق العاده ای برای نگهداری از نقل قول های به یاد ماندنی است.

دفتر جیبی به اندازه یک فلش کارت 3×5 است. این اندازه در 90 x 140 میلی‌متر (3.5 x 5.5 اینچ) توسط برند Field Notes محبوبیت یافت و محبوب‌ترین اندازه است.

در حالی که می‌توان آن را مشابه پاسپورت استفاده کرد، اما فضای اضافی کافی را ارائه می‌کند که به‌عنوان فهرست کارهای روزانه، فهرست مواد غذایی یا مکانی برای طراحی سریع و ایده‌پردازی مفید باشد.

این همچنین یک کتاب خوب برای نگهداری در جعبه قلم خود برای نمونه برداری جوهر می سازد. آنها به خوبی در جلد دفتر جیبی چرمی ما قرار می گیرند.

دفتر

دفتر استاندارد روزمره 110 × 210 میلی‌متر (4.33 × 8.26 اینچ) است و می‌تواند برای طرح‌بندی افقی و عمودی مفید باشد.

برخی از محبوب ترین اندازه های استاندارد را انتخاب کرده و آنها را به مجموعه دفترچه یادداشت خود اضافه کرده است.

با جلدهای مقوایی زیبا در رنگ های روشن و طراحی قدیمی، می توان این کتاب ها را همانطور که هستند حمل کرد یا با یک جلد چرمی هماهنگ ترکیب کرد.

فقط یک لحظه وقت می گذارم و می گویم که من کاملاً عاشق حمل و استفاده از این دفتر هستم.

در حالی که یک استاندارد جهانی در نظر گرفته نمی شود، اندازه “B” برای توصیف اندازه های بین اندازه های “A” دنبال می شود و در اکثر کشورهای جهان استفاده می شود.

از آنجایی که آنها یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لوازم التحریر و دفتر در جهان هستند، باید توجه داشت که اندازه “B” ژاپن با اندازه استاندارد “B” منطبق نیست.

صفحات سوراخ شده اند تا به راحتی با لبه های تمیز پاره شوند. دفتر دارای 3 سوراخ برای نگهداری در کلاسور مورد علاقه شما است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.