چکمه زنانه چرم دارای سیستم تهویه می باشد

چکمه زنانه چرم پا یکی از متنوع‌ترین مدل‌های چکمه هستند و می‌توان آن را در هر آب و هوایی حتی در آب و هوای گرمسیری سنگاپور پوشید.

بهترین کار را انجام دهید و با راهنمای نهایی ما در دنیای چکمه‌های زنانه حرکت کنید چه کسی می‌گوید که نمی‌توانید آن‌ها را در آب و هوای گرمسیری مانند سنگاپور بپوشید؟

از نوک انگشت مدرن گرفته تا ولینگتون های کلاسیک، برخی از طرح های مورد علاقه خود را به همراه راهنمای خود در مورد نحوه استایل دادن به آنها گردآوری کرده ایم.

آنها درست بالای مچ پا برش می زنند و می توانند هر چیزی از یک پاشنه بلند درشت گرفته تا یک کفش رکابی داشته باشند.

این مدل بوت که به طور همزمان شیک پاریسی و آمریکایی خنک است، برای تمام فرم های پا مناسب است.

نکته سبک می‌توانید نیم بوت را به هر شکلی که می‌خواهید تکان دهید، چه با شلوار جین تنگ یا یک لباس متوسط. برای حال و هوای شهری، نیم بوت های خود را با یک جفت شلوار جین مضطرب مدل دهید.

چه کسی بوت گوه ای را دوست ندارد؟ شیک و آه خیلی راحت، شما به معنای واقعی کلمه می توانید بدون شک و شکایت کیلومترها را در آنها پیاده روی کنید! ما در انواع طول ها، از مچ پا تا وسط ساق پا تا بالای زانو موجود است، ما عاشق یک جفت با پنجه نوک تیز یا جزئیات سخت افزاری هستیم.

چکمه

گوه کل کفش را پرپشت‌تر می‌کند و حال و هوای خاصی به ظاهر شما می‌دهد.

چکمه‌های گوه‌ای بلند تا مچ پا را با یک شلوار جین تنگ به رنگ مشابه ست کنید تا پاهایتان فوراً بلندتر به نظر برسند، یا با یک لباس یقه‌دار برای استایل مدرن.

نکته استایل: با شلوار جین تنگ و یک ژاکت شلوار ست کنید تا ظاهری شیک، بارانی و یا برفی پسند داشته باشید، و اکسسوری‌هایی را با روسری و لوبیا بپوشانید تا کل ظاهر را به هم برسانید.

برای اضافه کردن رنگ، جوراب‌هایی بپوشید که تا بالای زانو بالا می‌آیند.

درست همانطور که از نام آن پیداست، چکمه های کابوی به سبک خاصی از چکمه های سوارکاری اشاره دارد که در طول تاریخ توسط کابوی ها پوشیده می شد.

این سبک از چکمه که به راحتی با شفت چرمی تزئین شده و رویه های گرد شناخته می شود، به طور سنتی دقیقاً زیر زانو بریده می شود، اما سازگاری های مدرن تغییرات طول مچ پا و ساق پا را نیز مشاهده می کنند.

نکته استایل شما می خواهید طراحی زیبا و برش منحصر به فرد این چکمه ها را به طور کامل نشان دهید، بنابراین آنها را با خطوط لبه کوتاه تر یا با شلوار جین تنگ ست کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.