نظر والدین، معلمان و دوستانتان در مورد پوشیدن هودی

5. بر اساس آنچه که مقاله درباره نمایش توضیح می دهد، فکر می کنید منظور خانم استوپارد چیست که می گوید: «هودی یک لباس نمادین و قابل تشخیص است هزینه راه اندازی خط تولید نوار تیپ، اما پوشیدن لباسی با اعتماد به نفس نافکر به طور جدایی ناپذیری گره خورده است. امتیاز.»

برای توضیح ادعای او از نمونه هایی از متن و تجربه خود استفاده کنید. به نظر شما پوشیدن هودی برای برخی افراد ممتاز است؟ یا فکر می کنید می تواند یک اقدام مقاومتی باشد؟ چه چیزی باعث می شود که شما به یک روش پاسخ دهید؟

رفتن به جلو
ما سه گزینه نوعی شیشه کوچک که چیزهای ریز برای ادامه دادن به شما ارائه کرده ایم. به هر درخواستی نگاه کنید و به آن چیزی که بیشتر علاقه دارید پاسخ دهید.

1. لباس شما در مورد هویت شما چه می گوید؟

آیا تا به حال عمداً سعی می کنید از طریق لباس خود چیزی در مورد اعتقادات یا فرهنگ سیاسی خود بگویید؟ آیا لباس هایی که می پوشید برای نحوه ساخت و ارائه هویت خود مهم هستند؟

وقتی لباس‌هایتان را انتخاب می‌کنید هودی بی تی اس، سعی می‌کنید در مدرسه یا محله‌تان جا بیفتید یا متمایز شوید؟

نظر والدین، معلمان و دوستانتان در مورد لباس شما چیست؟ آیا همه آنها مد شما را یکسان می بینند؟ مد شما در طول زمان چگونه تغییر کرده است؟ چه چیزی بر آن تغییرات تأثیر گذاشته است؟

2. یک لباس خاطره انگیز را تشریح کنید.

یکی از لباس هایی که فکر می کنید از نظر سیاسی واکس سفید، اجتماعی یا فرهنگی معنادار است چیست؟ این می تواند شلوار جین پاره، کلاه گاوچران، کفش ورزشی، رومپر یا چیز دیگری باشد. سپس به این سوالات پاسخ دهید:

  • منابع:
  1. Lesson of the Day: ‘The Hoodie Enters the Museum’
  • تبلیغات:
  1. کاهش افسردگی با خوردن میوه خشک شده
  2. آرکوپال که به دلیل طراحی سفید شیری خود شناخته شده است
  3. زیتون میوه سرشار از آنتی اکسیدان قوی
  4. لباس‌های رنگارنگ با عمامه‌های چیدمان هنرمندانه کردی