لباس نوزادی پسرانه شیک نوه هنرمند معروف روس در غار نمکی مفقود شد

Iqraa بهترین لباس نوزادی پسرانه شیک شناخته شده در جوامع کنونی است.

برندهای لباس نوزادی، برندهای تخفیفی لباس نوزاد، برندهای لباس نوزاد آمریکایی، برندهای لباس نوزاد ترکیه و برندهای لباس کودک ایتالیایی را به شما ارائه می دهد.

بهترین نام های برندهای لباس بچه گانه و از جمله مهم ترین ویژگی های برندهای خوب لباس.

مواد مناسب برای پوست کودک و همچنین طرح های کاربردی، راحت و فوق العاده است که خوشبختانه اکثر برندهای خوب در سراسر دنیا شعبه دارند.

جهان، در این مقاله ما آنها را برای شما فهرست می کنیم تا مناسب ترین آنها را برای کودک کوچک خود انتخاب کنید.

سایز 000 برای نوزادان 0 تا 3 ماهه و سایز 00 برای نوزادان 3 تا 6 ماهه در نظر گرفته شده است.

برخی از نوزادان بزرگ‌تر ممکن است آماده باشند تا مستقیماً به سایز 00 بروند. ممکن است مجبور شوید آستین‌ها را بالا بزنید، اما این کار برای مدت طولانی نخواهد بود.

اندازه‌ها بین انواع لباس‌ها و تولیدکنندگان متفاوت است، بنابراین بهتر است لباس‌ها را با لباس‌های دیگری که قبلاً دارید مقایسه کنید، نه اینکه فقط به اندازه روی برچسب تکیه کنید.

از آنجایی که نوزادان واقعاً سریع رشد می کنند، ممکن است بخواهید حداقل تعداد لباس را در هر سایز خریداری کنید.
نوزادان تازه متولد شده به چند لباس نیاز دارند؟

لباس ها باید راحت، نرم و قابل مراقبت باشند.

لباس‌های سرپوش کشدار که در جلو بسته می‌شوند بهترین هستند، و همچنین تاپ‌هایی با یقه‌های پاکتی که راحت‌تر از سر کودک عبور می‌کنند. کت و شلوارهای زیپ دار می توانند لباس پوشیدن کودک را سریع و آسان کنند.

لباس های پنبه ای انتخاب خوبی هستند. لباس های نخی در هوای گرم نسبت به لباس های ساخته شده از الیاف مصنوعی، کودک شما را خنک تر نگه می دارد.

پنبه همچنین به خوبی شسته می شود و در برابر پوست حساس کودک شما ملایم است.

همچنین مهم است که مراقب لباس هایی با برچسب خطر آتش کم باشید. رومپرها و لباس های سرپوش نوزادان باید این برچسب را داشته باشند.

بهتر است از خرید لباس نوزادی با منجوق، نخ، کراوات، بند کشی و ضمائم خودداری کنید.

اینها می تواند خطرات خفگی و خفگی یا خفگی باشد.
چگونه به نوزاد تازه متولد شده لباس بپوشید تا گرم بماند؟

نوزادان تازه متولد شده باید گرم نگه داشته شوند. بنابراین در هوای سرد، پوشاندن چند لایه لباس به کودکتان راحت‌تر است. سپس می‌توانید وقتی در مغازه‌ها یا مکان‌های گرم دیگر هستید، لایه‌ها را جدا کنید.

بسیاری از نوزادان، تجربه لباس پوشیدن و درآوردن لباس را ناراحت می کنند. هر چه سریعتر و آرامتر باشید، استرس هم برای شما و هم برای کودکتان کمتر می شود!

اطمینان حاصل کنید که پاها و بازوهای کودک شما برای بیرون رفتن در آفتاب لباس پوشیده باشند – اما اگر می توانید بهتر است کودک را به طور کامل از آفتاب مستقیم دور نگه دارید.