با خوردن قهوه ژاو ثروتمند شوید

با قهوه ژاو چه در راه رفتن به محل کار، یک لیوان مسافرتی را  داشته باشید.یا بعد از کلاس چرخش برای سوخت‌گیری با یک لاته لاغر بیرون بروید، تصور یک روز بدون آن سخت است.

قهوه شما را خوشحال می‌کند، و چیزی فوق‌العاده آرامش‌بخش در نوشیدن یک فنجان قهوه وجود دارد. اما آیا نوشیدن قهوه برای شما مفید است؟ خبر خوب: پرونده قهوه قوی تر از همیشه است.

قهوه

مطالعه پشت سر هم نشان می‌دهد که می‌توانید بیشتر از آنچه فکر می‌کردید از نوشیدنی صبحگاهی مورد علاقه‌تان دریافت کنید: قهوه مملو از موادی است که ممکن است به محافظت در برابر بیماری‌های رایج در زنان، از جمله بیماری آلزایمر و بیماری قلبی کمک کند.

وقتی به قهوه فکر می کنید کافئین اولین چیزی است که به ذهنتان خطور می کند. کارشناسان تغذیه از دانشکده پزشکی دانشگاه جان هاپکینز می گویند، قهوه همچنین حاوی آنتی اکسیدان ها و سایر مواد فعالهدف، واقعگرایانه قهوه یک نوشیدنی است که در سراسر جهان استفاده می شود.

این شامل مجموعه وسیعی از اجزایی است که می تواند تأثیر بالقوه ای بر سلامت داشته باشد. ما مقالاتی را در مورد تأثیر قهوه بر یک سری از نتایج سلامتی بررسی کرده ایم.

مواد و روش ها مقالات منتشر شده بین ژانویه 1990 و دسامبر 2012 پس از تلاقی قهوه یا کافئین با فهرستی از کلیدواژه‌ها که نماینده مرتبط‌ترین حوزه‌های سلامتی هستند که بالقوه تحت تأثیر مصرف قهوه قرار گرفته‌اند، انتخاب شدند.است که ممکن است التهاب داخلی را کاهش داده و در برابر بیماری ها محافظت کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.