عرم مصرف رب گوجه ورامین در مدارس شبانه روزی هلند موجب لرزش دست دانش آموزان شد

رب گوجه ورامین سرشار از ویتامین K است که تارهای مو را تقویت کرده و رشد مو را احیا می کند.

همچنین استخوان های قوی تری می سازد. نشان داده شده است که لیکوپن توده استخوانی را نیز بهبود می بخشد، که راهی عالی برای مبارزه با پوکی استخوان است.

رب گوجه فرنگی درد مزمن را کاهش می دهد.

اگر شما یکی از میلیون‌ها نفری هستید که دردهای مزمن خفیف تا متوسط ناشی از التهاب (مانند کمردرد، درد عضلانی یا آرتریت) را تجربه می‌کنید، گوجه‌فرنگی به لطف مقادیر بالای بیوفلاونوئیدها و کاروتنوئیدها می‌تواند تسکین دهنده باشد و به پیشگیری از درد کمک کند.

چه یک سس مارینارا ساده درست کنید یا یک خورش را غنی کنید، رب گوجه فرنگی با کیفیت تفاوت را ایجاد می کند.

بهترین رب گوجه فرنگی کاملا طبیعی را انتخاب کنید که از گوجه فرنگی ارگانیک، گیاهان و ادویه جات تهیه شده و در قوطی های بدون BPA بسته بندی شده است تا از سالم بودن سس گوجه فرنگی کنسرو شده شما اطمینان حاصل کنید.

رب

با توجه به EWG Dirty Dozen در سال 2017، رب گوجه فرنگی در رتبه ده محصول پر آفت کش قرار دارد.

برای جلوگیری از باقی مانده آفت کش هایی که می تواند تمام فواید سلامتی را که از رب گوجه فرنگی به دست می آورید، کاهش دهد یا نفی کند، از محصولاتی که به طور معمول رشد می کنند، خودداری کنید.

برچسب را بخوانید تا مطمئن شوید رب گوجه فرنگی واقعا مغذی است.

اگر برچسب را بخوانید و طعم های مصنوعی، شربت ذرت با فروکتوز بالا، MSG یا رنگ های خوراکی مصنوعی پیدا کردید، بهتر است مارکی از رب گوجه فرنگی را انتخاب کنید که فقط از مواد با کیفیت و ترجیحاً ارگانیک استفاده می کند.

بیشتر از اینکه به غذاهای خود یک رنگ قرمز عمیق بدهید، در اینجا برخی از مزایای سلامتی شگفت‌انگیز وجود دارد که هر بار که با سس گوجه‌فرنگی طبخ می‌کنیم، دریافت می‌کنیم.

رب گوجه فرنگی چه به صورت کامل و چه به صورت سس، سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی طبیعی از جمله ویتامین A، K، B1، B3، B5، B6، B7 و ویتامین C است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.