شابلون ماهی و برچسب هایی داده شده

در قسمت آخر کلاس ها بچه ها به سه گروه تقسیم می شوند که به صورت موازی کار می کنند. به گروه اول یک شابلون ماهی و برچسب هایی داده می شود که اندام های مختلف را با وظیفه چسباندن آنها در مکان های مناسب نشان می دهد (شکل 6).

گروه دوم طرز تهیه زیتون سیاه جدول کلمات متقاطع را تکمیل می کنند تا به آنها کمک کند اطلاعاتی را که در کارگاه آموخته اند حفظ کنند.

گروه سوم با انجام تست های کالریمتری و اندازه گیری PH و سختی آب لوله کشی و آب آکواریوم به بررسی خواص آب می پردازند. برای این منظور از کیت های تجاری تست آبزیان استفاده می کنند (شکل 7).

این آزمایش‌ها به این دلیل انتخاب شدند که استفاده از آنها نسبتاً آسان است و واکنش‌های رنگارنگی را نشان می‌دهند. تجزیه و تحلیل آب توسط تکنسین های تحقیقاتی که از گورخرماهی در IIMCB مراقبت می کنند نظارت می شود.

کودکان مجاز به انجام آزمایشات آب هستند و این فرصت را دارند که در مورد پرورش گورخرماهی بهترین زمان مصرف پودر سنجد، زیست شناسی ماهی، بهره برداری از تأسیسات ماهی و سایر مسائل سؤالات خود را مطرح کنند.

در پایان کارگاه به دانش آموزان کتاب «به عنوان ماهی سالم باش» و یک نشانک سه بعدی با تصویر گورخرماهی داده می شود. آنها همچنین وقت خالی برای گرفتن عکس های طنز دارند که چهره آنها را در بدن گورخرماهی یا میگو نشان می دهد (شکل 8).

کمپین «به عنوان ماهی سالم باشید» توسط IIMCB در سپتامبر 2014 در طول جشنواره علم آغاز شد.

در سال تحصیلی 2014/2015 ماهی قزل آلا، کارگاه های 90 دقیقه ای به طور متوسط سه بار در ماه برگزار شد. در نیمسال اول سال تحصیلی 2015/2016، این برنامه همچنان در حال اجرا است و کارگاه ها دو بار در ماه برگزار می شود.

اطلاعات مربوط به رزرو رزرو در وب سایت IIMCB (www.iimcb.gov.pl/) و صفحه وب پروژه FishMed (http://fishmed.iimcb.gov.pl/) موجود است و توسط BioCEN به مدارس ابتدایی در Mazowieckie ارسال می شود.

وکالت تمام تاریخ های موجود در روز اول رزرو رزرو شده است میوه آرایی سیب، که به وضوح نشان می دهد که برنامه آموزشی ما برای دانش آموزان و معلمان آنها بسیار جالب است.

  • منابع:
  1. Be Healthy as a Fish Educational Program at the International Institute of Molecular and Cell Biology in Warsaw, Poland
  • تبلیغات:
  1. بعد از توافق برجام دلار به کانال 1000 تومانی بازگشت!
  2. آدم نابینایی که با خوردن سبزی بینایی خود را به دست آورد.
  3. گلاب عطر مورد علاقه پادشاه اردوان در قرن 20 هجری
  4. کاربرد اجاق گاز در روشن کردن کامیون در هوای سرد!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.