روپوش بیمارستانی و مراقبت های بهداشتی

با طلوع سال 2018 و همراه با آن برنامه مالیاتی جدید، آینده مراقبت های بهداشتی برای بسیاری از افراد نامشخص است.

اما حداقل یک نوع بهبود در پوششی وجود دارد که آمریکایی‌ها می‌توانند منتظر آن باشند: پایان نمای مخوف پشتی، آن کلیشه بیمارستانی که توسط لباس‌های پشت بسته ایجاد شده و در فیلم‌هایی از جمله «Something’s Gotta Give» جاودانه شده است.

جک نیکلسون دارویی که در راهرو تلو تلو خورده است) به «Yes Man» (این بار جیم کری، پشت موتورسیکلت دیده شد). دنیای مد با یک فرصت جدید لباس پوشیدن بیدار شده است.

با مشارکت دانش‌آموزان دانشکده طراحی، مراقبت و پوشاک پارسونز، یک «شرکت پوشیدنی بهداشتی» (متخصص در پوشیدنی‌های پزشکی)، یک لباس بیمارستانی جدید با الهام از کیمونو ایجاد کرده است که در جلو باز می‌شود و دارای پلیسه محافظ در پشت است.

پنج نوع روپوش را با یک لباس جایگزین می کند و با استفاده از کراوات و گیره اجازه می دهد تا نوردهی جزئی داشته باشید.

این ماه، MedStar، یک سیستم مراقبت بهداشتی غیرانتفاعی 10 بیمارستانی، آزمایش روپوش پزشکی شیک را در یکی از بیمارستان‌های اجتماعی کوچکتر خود، مرکز پزشکی مونتگومری در Olney، Md آغاز کرده است.

در صورت موفقیت آمیز بودن اجرای آزمایشی، MedStar از روپوش پزشکی جدید در دیگری استفاده خواهد کرد. مکان ها

با توجه به اینکه در سال 2017، بین پذیرش بیماران بستری، اقامت های تحت نظر و بازدید از اتاق اورژانس، MedStar حدود 678000 بیمار داشت که به روپوش پزشکی خارجی نیاز داشتند، این یک مخاطب بالقوه بزرگ برای ظاهر جدید است. (این لباس همچنین از 3 ژانویه در وب سایت Care and Wear با قیمت 45 دلار در دسترس خواهد بود.)

دکتر مارک اسمیت، مدیر ارشد نوآوری MedStar Health و مدیر مؤسسه نوآوری MedStar گفت: “لباس بیمار فعلی، با گره هایی در پشت، عدم تعادل قدرت را بین بیماران و مراقبان تقویت می کند.” “بیماران از احساس شخصیت و حریم خصوصی خود محروم می شوند.”

اگرچه مد گاهی اوقات با طراحی برای بازار مراقبت های بهداشتی لاس زده است، ابتکارات قبلی محدود و دور از دسترس بوده است.

سینتیا رولی در سال 1999 مجموعه‌ای از لباس‌های بیمارستانی را برای بیماران در مرکز پزشکی دانشگاه هکن‌زک در نیوجرسی طراحی کرد و دایان فون فورستنبرگ در سال 2010 به رویاپردازی لباسی با الگوی خاص برای کلینیک کلیولند کمک کرد.

لباس‌های بیمارستانی ساده و طرح‌دار برای افراد برای خرید، به قیمت 20 تا 75 دلار. با این حال، لباس بیمارستانی قبلاً هرگز مورد توجه آموزش مد نبوده است، یا به عنوان یک مسیر شغلی قابل قبول در نظر گرفته نشده است.

چایتنیا رازدان، یکی از بنیانگذاران و مدیر اجرایی Care and Wear، گفت: «این بازار بزرگی است که هیچ کس از آن اطلاعی ندارد.

بر اساس گزارش مرکز کنترل بیماری ها، در سطح ملی، حدود 140 میلیون نفر در سال 2014 به اورژانس مراجعه کردند.

به گفته آقای رازدان، تعداد روپوش پزشکی سینا که بیمارستان‌ها معمولاً نیاز دارند، چهار تا پنج برابر تعداد بیمارانی است که از آن استفاده می‌کنند. این تعداد زیادی لباس است.

  • منابع:
  1. The Hospital Gown Gets a Modest Redesign
  • تبلیغات:
  1. با فرستادن موزاییک به فضا یک شبه میلیاردر شوید.
  2. مبل سلطنتی که منجر به ازدواج شده است
  3. استفاده از زرشک برای مومیایی کردن در مصر باستان
  4. خرما چگونه بیماریها را درمان میکند؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.