حوله تن پوش بامبو که موجب برنده شدن تیم فوتبال جام جهانی شد

هیچ چیز بهتر از این نیست که بعد از یک حمام حباب دار آرامش بخش یا دوش آب گرم، خود را در یک حوله تن پوش بامبو نرم بپیچید. اما آیا واقعاً یافتن آن حوله عالی به همین راحتی است؟

وقتی انتخاب بین پنبه، بامبو یا مخلوطی از این دو باشد، به راحتی گیج می‌شوید. MPR راهنمای کاملی برای انتخاب حوله حمام تهیه کرده است تا بتوانید بهترین منسوجات حمام را انتخاب کنید و اشتباه نکنید.

در واقع، پارچه بامبو یک مفهوم شل است. اینها می توانند محصولات ساخته شده از کتانی بامبو یا ویسکوز باشند که از نظر ویژگی ها و قیمت متفاوت هستند.

الیاف کتان برخلاف ویسکوز به صورت مکانیکی و بدون مواد شیمیایی ساخته می شود. قسمت های چوبی بامبو خرد شده و الیاف بلند، انعطاف پذیر و قوی موجود در پوسته داخلی گیاه به نخ ریسیده می شود. نتیجه یک پارچه فوق العاده قوی است.

ویسکوز بامبو یک الیاف سلولزی است که از ریسندگی مرطوب تولید می شود. الیاف گیاهی در محلول های شیمیایی خیس می شوند. ابتدا الیاف بامبو را در هیدروکسید سدیم آغشته می کنند تا نرم شوند، سپس آنها را پردازش کرده و به حالت جامد می آورند و پس از آن به نخ بامبو تبدیل می شوند.

علاوه بر ویسکوز، می توانید پارچه بامبو مدال را پیدا کنید که طبق همان اصل ساخته شده است، فقط دوام بیشتری دارد. گزینه دیگر پارچه بامبو لیوسل است که با خیساندن سلولز در محلول دوستدار محیط زیست دیگری ساخته می شود.

حوله

برای حوله های ساخته شده از بامبو خالص یا مخلوط نخ پنبه و بامبو کدام بهتر است؟
اغلب، تولیدکنندگان دو نوع نخ را برای دستیابی به بهترین نتایج مخلوط می کنند. به عنوان یک قاعده، منسوجات حمام حاوی 60-70٪ ویسکوز بامبو و 40-30٪ الیاف پنبه هستند.

محصولات ترکیبی بسیار قوی تر از 100٪ لوازم جانبی بامبو هستند، اما نه به آن نرمی. حوله ای که حاوی پنبه است به طرز باورنکردنی بادوام می شود و دوام بیشتری خواهد داشت.

همچنین پف‌تر و پرتر خواهد بود، اما نرمی و لطافت 100% بامبو را از دست می‌دهد. در پس زمینه سطح مات پارچه تری نخی، خریداران اغلب با سطح براق بامبو گیج می شوند و آنها را به این فکر می کند که پلی استر در ترکیب محصولات وجود دارد. با این حال، درخشندگی خاصیت طبیعی نخ بامبو است.

مزایای حوله 100% نخ بامبو
نرم، ملایم و ضد حساسیت. الیاف بامبو با سطح صاف بدون ایجاد سوزش روی پوست ملایم هستند. اگر آلرژی، شرایط پوستی یا پوست حساس دارید، این بهترین انتخاب است.

با گذشت زمان، منسوجات بامبو فقط نرم‌تر و نرم‌تر می‌شوند و راحتی طولانی‌مدت را فراهم می‌کنند. اما این خاصیت فقط در لوازم جانبی ساخته شده از 100٪ نخ بامبو ذاتی است. هر چه درصد پنبه بیشتر باشد، در لمس احساس طبیعی‌تری دارند.