با کلید برق سه فاز دیگر نگران خطر برق گرفتگی کودک خود نباشید

کلید برق سه فاز از راه دور سری RE.99 به شما امکان راه اندازی مجدد از راه دور و چرخه برق از راه دور تجهیزات را از هر کجا می دهد.

Infineon جامع ترین مجموعه سوئیچ های برق هوشمند بازار را ارائه می دهد.

این دستگاه‌ها با ویژگی‌های حفاظتی و تشخیصی گسترده، از سوئیچ‌های سمت پایین HITFET تا دستگاه‌های سمت بالا PROFET™ تا سوئیچ‌های چند کاناله هوشمند قدرت SPOC™+2 گسترش می‌یابند.

به لطف تنوع غنی از زیرخانواده‌ها و طعم‌های اختصاصی، این دستگاه‌ها از وسیع‌ترین طیف کاربردی ممکن، از جمله موارد استفاده خودرو، صنعتی، تجاری، ساختمانی و کشاورزی (CAV) پشتیبانی می‌کنند.

ابزار انتخاب تعاملی Infineon به سرعت و بدون زحمت در میان خانواده‌ها و مشتقات مختلف حرکت می‌کند تا متناسب با چالش طراحی شما را پیشنهاد دهد.

برای اطمینان از بهترین تجربه طراحی ممکن، ما یک راهنمای انتخاب بصری ایجاد کرده ایم.

پریز

تنها با چند کلیک بر اساس نیازهای بتن شما در رابطه با سرعت سوئیچینگ، ولتاژ عملیاتی، سنجش جریان و غیره این گرافیک تعاملی دیجیتال بهترین تناسب را برای برنامه شخصی شما پیدا می کند.

برای ساده‌تر کردن و تسریع در طراحی، تابلوهای آماده اجرا، ماژول‌های آموزشی آنلاین، ویدیوهای نحوه انجام و مقالات روشن‌فکر را بررسی کنید.

سرورها، روترها و سایر تجهیزات الکترونیکی گاهی اوقات «قفل می‌شوند»، که اغلب نیاز به تماس سرویس با یک سایت راه دور دارند، فقط برای انجام یک راه‌اندازی مجدد ساده سوئیچ پاور.

RE.99.R1NC یک کلید برق از راه دور است که می تواند برای کنترل از راه دور برق یک دستگاه خارجی مانند روترهای شبکه استفاده شود.

این واحد از ورودی جهانی نوع IEC320-C14 و کانکتورهای خروجی IEC320-C13 پشتیبانی می کند تا به راحتی بین سیم برق و دستگاه تحت کنترل قرار گیرد.

RE.99.R1NC دارای یک رله تماسی است که معمولاً بسته است (RE.99.R1NO را برای باز بودن معمولی مشخص کنید). حداکثر جریان سوئیچ 6A است.